Dekoracje Dekoracje Kościołów

Jeśli w najbliższym czasie planujesz ślub już teraz powinieneś zainteresować się usługami związanymi z dekoracjami kościołów, tak by Twój ślub był wydarzeniem wyjątkowym, które pozostanie w pamięci.

Jesteśmy jedną z wiodących firm dekorującą kościoły w regionie Warszawy oraz zachodniego Mazowsza. W ofercie posiadamy szeroki zakres usług wykonywanych przy projektowaniu, dekorowaniu, oraz dostarczaniu dekoracji.

Przy wykonywaniu dekoracji kościołów wykorzystujemy kwiaty żywe i sztuczne a także liczne rekwizyty i akcesoria zgromadzone w naszym magazynie (pełna lista w naszej wypożyczalni), które uzupełnią niedoskonałości kościoła i dodadzą blasku uroczystości.

Jesteśmy w stanie przygotować każde wnętrze do tego, by uroczystość zaślubin odbyła się w idealnym miejscu z doskonałą dekoracją i atmosferą.

Co szczególnie ważne wszystkie wykonywane przez nas prace są planowane w bezpośrednim kontakcie z klientem. Dzięki temu macie Państwo pewność, że kościół będzie ozdobiony zgodnie z waszymi życzeniami i możliwościami.

W dorobku posiadamy już wiele ozdobiony i przygotowanych do ślubu kościołów. Duże zainteresowanie naszymi usługami oraz opinie klientów są znakiem tego, że warto nam zaufać!

Galeria naszych prac

asdasd

Zostaw numer
oddzwonimy