Florystyka ślubna

Nasi pracownicy potrafią wyczarować z kwiatów naprawdę piękne i niepowtarzalne dodatki. Jednak jeśli w dziale florystyka ślubna naszego serwisu nie znajdziesz tego co potrzebujesz zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem formularza na stronie kontaktowej.

Bukiety ślubne

Dzień ślubu jest wyjątkowym dniem dla każdej panny młodej, dlatego też w tym dniu zawsze chcemy mieć wszystko dopracowane do perfekcji, zwłaszcza małe szczególiki które wyróżnią ten dzień od podobnych dni innych panien młodych.

Opis ten doskonale pasuje do opisu bukietu ślubnego panny młodej, musi on być wyjątkowy, dobrany i skomponowany specjalnie dla niej, pasować do niej tak jak suknia weselna.

Oferujemy Państwu profesjonalne wykonanie bukietów ślubnych dla panny młodej i świadkowej. Każdy bukiet jest niepowtarzalny, wykonywany na indywidualne zamówienie po konsultacji z klientką. Wykonując bukiet bierzemy pod uwagę masę czynników czego efektem jest dostosowany do figury, sukni, reszty dekoracji weselnych piękny bukiet.

Zazwyczaj bukiet to dopiero początek. Wykonujemy również bukiet dla świadkowej i kwiaty do garnituru pana młodego, wszystko w jednym idealnie zgranym stylu.

Dekoracje pojazdów

Poza bukietami przygotowujemy również ozdoby z kwiatów do kościoła oraz na samochód, motor czy inny pojazd, którym młodzi udają się do ślubu.

Również te kompozycje są wykonywane w oparciu o styl innych dekoracji, by wszystko tworzyło jedną doskonale zgraną całość. Dzięki temu Państwa ozdoby przygotowywane zgodnie z indywidualnymi życzeniami sprawią, że ten dzień będzie rzeczywiście wyjątkowe.

asdasd

Zostaw numer
oddzwonimy